PODARUJ PREZENT - Orient Day SPA
16424
page-template-default,page,page-id-16424,bridge-core-1.0.5,qode-quick-links-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,qode-content-sidebar-responsive,columns-3,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive
 

PODARUJ PREZENT

Zastanawiasz się jaki prezent kupić na ważną okazję? Podaruj bliskiej osobie coś wyjątkowego i oryginalnego – eleganckie Zaproszenie do Orient Day SPA. Voucher na zabiegi SPA sprawdzi się na każdą okazję: urodziny, imieniny, rocznicę ślubu, pod choinkę i wiele innych!

Zaproszenie prezentowe do Orient Day SPA to idealny prezent dla osoby, która dba o swoje zdrowie, wygląd i samopoczucie. Aromatyczne zabiegi na ciało, masaże, sauna, łaźnia turecka oraz zabiegi kosmetyczne przeznaczone są dla osób, które potrzebują relaksu, poprawy witalności ciała i ducha. To oryginalny prezent dla kobiety i mężczyzny.

Zaproszenie może być wystawione na konkretny zabieg, pakiet zabiegów lub też na kwotę, aby obdarowana osoba sama mogła wybrać dla siebie zabiegi.

Zaproszenie ważne jest przez 3 miesiące od daty zakupu.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem Zaproszeń. Pobierz plik PDF 

zaproszenie orient day spa

Możesz również kupić zaproszenie online w formacie PDF! Wybierz zabieg, pakiet zabiegów lub bon kwotowy z listy poniżej, zapłać i otrzymaj Zaproszenie na swój adres e-mail.