Nowości - Orient Day SPA
17174
page-template-default,page,page-id-17174,bridge-core-1.0.5,qode-quick-links-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,qode-content-sidebar-responsive,columns-3,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive
 

Nowości

Refleksologia

Zabieg refleksologii polega na dokładnym „rozpracowaniu” powierzchni obydwu stóp, milimetr po milimetrze. Miejsca odpowiadające częściom ciała nie działającym sprawnie są bolesne, często obrzmiałe. Doświadczony refleksolog wyczuje zmianę struktury tkanki, zgrubienia o różnej konsystencji. Zabieg refleksologii nigdy nie jest przeprowadzany wyrywkowo, dla wybranych organów – za każdym razem refleksolog pobudza pracę całego organizmu, dłużej pracując na refleksach bolesnych. W ciągu kolejnych zabiegów bolesność tych miejsc maleje, znikają stwardnienia i narośle – ciało zaczyna pracować sprawnie, uspokajają się bóle i napięcia, zdecydowanie poprawia się samopoczucie, wzrasta odporność na stresy i infekcje. Trwający 1-1,5 godziny zabieg kończy się masażem stóp. W ten sposób pobudzony zostaje cały organizm, narządy „rozleniwione” pobudzone są do aktywniejszej pracy, podczas gdy narządy nadaktywne uspokajają się. Więcej informacji tutaj.

 • Cena

  Refleksologia stóp

  99 zł
refleksologia Kielce

Lift Peel

Dwufazowy program liftingujący, bazujący na 10% czystym kwasie glicyryzynowym, pozyskiwanym z lukrecji. Kwas ten, dzięki własnościom immunostymulującym i antyoksydacyjnym, poprawia jędrność i gęstość skóry, wygładza cerę i minimalizuje drobne zmarszczki, tym samym przywracając młody wygląd.

 • Cena

  Lift Peel

  250 zł

Aza Peel

Zabieg przeznaczony dla osób mających skórę problematyczną z trądzikiem oraz przebarwieniami. Głównym składnikiem jest kwas azelainowy. Innowacyjność kwasu polega na poczwórnej aktywności – działa przeciwzaskórnikowo, przeciwbakteryjnie, przeciwzapalnie, a także ma zdolność do hamowania tyrozynazy, dzięki czemu posiada właściwości wybielające.

 • Cena

  Aza Peel

  120 zł

Shiki Peel

Zabieg o działaniu nawilżającym, odświeżającym i przeciwtrądzikowym. Wykazuje działanie przeciwzapalne, antybakteryjne i antygrzybiczne. Otrzymywany jest z anyżu gwiaździstego. Posiada właściwości eksfoliujące bez właściwości drażniących. Shiki Peel może być stosowany przez cały rok z odpowiednią ochroną przeciwsłoneczną.

 • Cena

  Shiki Peel

  140 zł
gabinet kosmetyczny kielce