Kosmetyki Sothys - kup kosmetyki w Sklepie Orient Day SPA.
-1
archive,tax-product_cat,term-kosmetyki-sothys,term-84,bridge-core-1.0.5,qode-quick-links-1.0,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,qode-content-sidebar-responsive,columns-3,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive
 

Kosmetyki Sothys

Kosmetyki Sothys

Kosmetyki Sothys jest ekskluzywną, francuską firmą rodzinną.

Siła marki Sothys tkwi w niezwykłej umiejętności zachowania swojej tożsamości z jednoczesną możliwością oferowania dynamicznych i nowatorskich rozwiązań w stale zmieniającym się świecie urody.

Jako wysoce wyspecjalizowana marka, kosmetyki Sothys zawsze wyróżniały się swoim niezwykłym zaangażowaniem w badania i innowacje. Jest twórcą Digi-Esthétique®, wyjątkowej i ekskluzywnej metody masażu, która – dzięki zaangażowaniu kosmetyczek – zwykły zabieg instytutowy zmienia w niezapomniane doznania zmysłowe.

Silnym symbolem podkreślającym szacunek marki do przyrody i jej naturalnych dóbr czerpanych z Les Jardins Sothys™ jest uczestnictwo w projekcie Eco-packaging Charter. Projekt zobowiązuje markę Sothys do produkowania eko-opakowań według norm ISO 14001 z sierpnia 2010 roku.

Unikalna naukowa filozofia opiera się na efektywności, bezpieczeństwie, naturze i przyjemności. Zdolność do innowacji jest motorem do najważniejszych i najnowocześniejszych osiągnięć kosmetycznych Sothys.

Sklep Orient Day SPA oferuje kosmetyki marki Sothys dedykowane różnym problemom skóry i ciała.